Method feeder žvejyba

Method feeder žvejyba turi dvi atšakas: komerciniuose telkiniuose ir nekomerciniuose vandenyse.
Komerciniuose telkiniuose daugiausiai žvejoja sportininkai, besiruošiantys varžyboms ar varžybaujantys, o nekomerciniuose gaudo visi, norintys išmėginti šį gana naują dugninės žūklės atšaką.


Žvejyba komerciniuose vandens telkiniuose


Komerciniuose vandens telkiniuose dažniausiai vyrauja karpių žūklė. Anksčiau karpius daugiausiai gaudydavo karpine žūklės įranga, tačiau pastaruosius kelis metus tapo ypač populiaru karpius gaudyti method būdu. Gaudymas metodu labai skiriasi nuo klasikinio karpiavimo. Čia naudojama viena feeder meškerė, viskas vyksta greičiau ir dinamiškiau.  Komercinė method žūklė labai išpopuliarėjo, nes, skirtingai nei karpiavimas, varžybos  dažniausiai vyksta vieną dieną ir pačios žūklės bei reikiamos  įrangos  kaina yra gerokai mažesnė. Karpiaujant į vandenį sumetama galybė jaukų ir masalų, o gaudant methodu viskas gerokai kukliau. Sesijai užtenka poros kilogramų jauko ir minimaliai  masalų ant plauko.
Žvejyba nekomerciniuose vandens telkiniuose
Method sistema gaudoma ir laukiniuose vandens telkiniuose. Dažniausiai tai yra gana specifinė žūklė, kuri tikrai ne visur yra efektyvesnė už paprastą žūklę feederiu. Method būdas netinka žvejoti smulkesnę žuvį. Tai yra stambesnės žuvies tikslinis gaudymo būdas. Be karpių, dažniausiai methodu gaudomi lynai, karosai ir karšiai.


Method sistema


 Method sistemos yra labai paprastos: in-line method šeryklėlė ir trumpas pavadėlis su plauko sistema. Internetu galima nusipirkti jau surištų sistemų su įvairiais jauko fiksavimo būdais. Populiariausia yra smeigtuko sistema, kuomet į boiliuką ar vafterį įsmeigiamas ant plauko esantis smeigtukas.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį