Populiariausi žūklės reikmenys

Nauji žvejybos reikmenys

No products at this time.

Apranga

Dugninė ir plūdinė žvejyba

Akcijinės prekės. Ritės. Meškerės. Vobleriai. Valai.

Naujausi straipsniai

Žvejybos reikmenys

Žvejybos reikmenys Lietuvoje yra labai populiarios prekės tarp vidaus vandenų žvejų mėgėjų. Tarp jų yra spiningautojai, dugninės meškerės mėgėjai, karpių žvejai ir žieminės arba dar vadinamos poledinės žūklės entuziastai. Anksčiau neatsiejama žvejo mėgėjo stotelė būdavo žvejybos parduotuvė, tačiau šiais laikais vis dažniau žvejų prekės yra perkamos internetu. Pas mus žūklės reikmenis galite įsigyti visiems sezonams: tiek žiemai, tiek ir vasarai. Taip pat turime didelį aprangos pasirinkimą, tarp kurios populiariausi yra žvejybiniai kostiumai. Kuo mes skiriamės nuo elementarios internetinės žvejybos parduotuvės? Mes investuojame į savo sandėlius ir neprekiaujame žvejybos reikmenų iš tiekėjų sandėlių, kas labai pailgina pristatymo laiką. Tuo pačiu pas mus rasite reikmenų žvejybai ir pigiau, kuomet vykdomas žiemos ar vasaros prekių išpardavimas. Kai vyksta akcija, prekės internetinė kaina gali skirtis nuo kainos gyvoje parduotuvėje, taigi prieš perkant reikmenis, reikėtų informuoti pardavėją, kad internetinė kaina yra žemesnė. Taip pat norime akcentuoti, kad mūsų kainos yra adekvačios, neišpūstos ir visuomet prižiūrime, kad būtų konkurencingos. Pastaruoju metu internete atsirado nemažai internetinių parduotuvių, kurios tiktai perpardavinėja prekes, siūlydamos jas gerokai brangiau nei rinkos kainomis. Tiesiog stipriai reklamuojasi ir ieško nepatyrusių, nesidominčių kainomis klientų. www.azukle.lt rūpinasi, kad pirkėjai būtų patenkinti ne tik preke, bet ir jos kaina. Mūsų tiksliniai klientai yra visi žvejai, tiek ir pradedantys, kuriuos domina pigios, bet kokybiškos žvejų prekės, tiek ir profesionalai, ieškantys subtilių įrankių geriausiomis kainomis.

Žūklės reikmenys geriau įsigyti internetu ar gyvai?

Perkant internetu labiau populiarūs yra pigūs reikmenys ir įrankiai žvejybai, o brangesnių reikmenų ar aprangos dauguma žvejų mėgėjų dar vis eina ieškoti į fizines, o ne internetines parduotuves. Taip yra todėl, kad iš nuotraukos ar aprašymo išsirinkti subtilią` prekę yra labai sunku, o žvejyba visgi nėra tikslusis mokslas ir rekomendacijos, patarimai, draugų patirtis dar negarantuoja, kad įrankis Jums tiks ir patiks. Taipogi gyvose parduotuvėse už kasos stovi konsultantai, dažniausiai žvejai, kurie gali pasidalinti ne tik savo patirtimi bet ir negailėti patarimų, kur, kaip ir nuo ko pradėti. Internetinėje parduotuvėje daugiausia yra perkami spiningavimo masalai, valai, ritės, poledinės žūklės meškerytės ir kitos paprastesnės žvejų prekės, o fizines parduotuves žvejai aplanko, kuomet ieško dugninės meškerės, spiningo ar nori pasirinki kokybiškesnę ritę ir pageidauja užsukti ant jos pilną būgnelį valo.

Žvejybos prekės gyvai. Mūsų fizinė žvejybos parduotuvė (Pramonės pr. 41a, Kaunas)

Jeigu domina tiek pigūs, tiek ir prabangesni įrankiai žvejybai, užsukite į mūsų 130 kvadratinių metrų dydžio žvejybos reikmenų parduotuvę prie Pramonės-Taikos gatvių žiedo. Čia rasite visko: pradedant nuo elementarios plūdinės žūklės prekių, pigių įrankių pradedančiajam, iki prabangiausių spiningų, jūrinės žūklės priemonių, žvejybinių prekių poledinei žūklei, žieminės, vasarinės ir demisezoninės žvejybinės aprangos bei kokybiškiausių gyvų masalų. Fizinėje parduotuvėje visuomet rasite ne tik visus reikalingus pigius ir brangius žvejybos reikmenis, bet ir labai didelį žvejybinės aprangos ir avalynės pasirinkimą. Vietoje stengiamės turėti ir visus reikiamus dydžius, kad galėtumėte tuoj pat išsirinkti sau tinkamus. Tiek internetinėje, tiek ir fizinėje parduotuvėje yra taikomi tie patys išpardavimai ir tos pačios akcijos. Tačiau, ir be akcijų stengiamės, kad žūklės reikmenys žvejybai būtų geromis kainomis. Neieškome nepatyrusių klientų, kurie permokėtų už prekes.

Žvejybos reikmenų pasirinkimas pagal žvejybos būdą

Žvejyba su plūdine meškere. Norite pradėti žvejoti su plūde ar nupirkti pirmą komplektą sūnui ar dukrai? Tam reikia įsigyti patį meškerykotį. Jei svarbiau yra komfortiška žvejyba negu patogus transportavimas, rinkitės iš trijų dalių sudedamą meškerę, su ja žvejoti maloniau. Jei svarbu kompaktiškumas, rinkitės teleskopinę meškerę. Taipogi reikės ritės. Žvejojant plūdine ritės pasirinkimas nėra labai svarbus, nes ritė mažai apkraunama ir tikrai nebūtina pirkti brangios. Valą rinkitės monoflamentinį, jei sau tai 0,18-0,20mm storio, jei mažam vaikui, galima ir šiek tiek storesnį. Liko išsirinkti plūdę, švinelių komplektą, pakuotę suktukų, plonesnį nei pagrindinis pavadėlinį valą ir porą pakuočių kabliukų. Minimalus komplektas, norint pažvejoti ,jau yra. Šalia praverstų dėžutė smulkmenom susidėti, kabliuko iš žuvies burnos išėmėjas, graibštas žuvims pasemti ir tinklelis pagautam laimikiui laikyti vandenyje.

Žvejyba su dugnine meškere. Elementari dugninė, kuomet žvejojama padėjus meškerę ant dviejų kuoliukų ir ant valo pakabinus signalizatorių, jau tampa nebemadinga. Tokiu būdu dažniausiai žvejojami karpiai, o gaudant visą kitą taikią žuvį vertėtų rinktis feeder meškerę. Ji skiriasi nuo klasikinės dugninės, kad dažniausiai žvejojama su vienu, rečiau su dviem meškerykočiais ir žuvies kibimas matosi ant minkštos meškerykočio galūnės. Taipogi žvejyba su fideriu yra daug aktyvesnė, nes reikia permetinėti kas 5, 10 minučių ar net dažniau gaudant smulkesnę ar labai aktyvią žuvį. Naudojami plonesni valai, daug mažesni kabliukai ir vienodai sėkmingai galime žvejoti tiek stovinčiame vandenyje, tiek ir upėje. Pradėti žvejoti su feederiu reikalingi reikmenys, kuriuos toliau ir aptarsime. Feeder meškerė būna sudedama iš 3 ar 2 dalių bei su keičiamomis galūnėmis. Reikalinga ritė, kurią geriau rinktis tvirtesnę 4000-6000 dydžio, priklausomai kokio galingumo meškerykotį pasirinkote. Geriausia naudot pintą valą. Jis geriau perduoda kibimą į meškerės galūnėlę. Taip pat reikės kelių šėryklėlių, suktukų su segtuku, šėryklai pakabinti. Paprastų suktukų pakuotės, prie suktuko reikės iš vienos pusės pririšti pagrindinį pintą valą, prieš tai užvėrus suktuką su segtuku, kad jis slankiotų. Iš kitos pusės rišama pavadėlinio valo atkarpa ir gale kabliukas. Prie slankiojančio segtuko prisegama šeryklėlė. Taipogi reikės kuoliuko meškerykočiui atremti. Viskas, Jūs turite feeder meškerę. Jei norite pilno fideristo komplekto, jokių problemų. Mes turime visko. Tokiu atveju, Jums reikės feeder kėdės arba platformos (seat box), prie kėdės reikėss meškerės laikiklio (liaudiškai jis vadinamas feeder armas), taip pat reikės meškerės koto laikiklio (alkūnės). Ant feeder armo galo reikės priekinio meškerės laikiklio. Taipogi vietoje viso feeder armo galima naudoti tiesiog trikojį su meškerės laikikliu. Jis rekomenduojamas, kuomet žvejojama su feeder ar paprasta kėde, nes yra stabilus. Su šiuo komplektu Jūs jau pasiruošę patogiai ir komfortiškai feederiauti. Na, o jei ketinate žvejoti karpius, ar visgi norite ramesnės, lėtesnės žvejybos ir daugiau papoilsiauti nei dirbti prie feederio, rinktitės dugninę meškerę. Dugninė meškerė gali būti tas pats feeder meškerykotis, bet su kuo didesniais žiedeliais, arba jau karpinis meškerykotis. Ritę rinkitės galingesnę: 5000-8000 dydžio. Valas naudojamas monoflamentinis. Dažniausiai 0,22-0,30mm storumo. Taip pat reikalinga po porą kuoliukų kiekvienai meškerei. Geriausia žvejoti su elektroniniais signalizatoriais, nors galima ir tik su kibimo indikatoriumi, kabinamu ant valo. Ant pagrindinio valo užveriate slankiojančią šėryklą, paskui užrišate sukutį ir prie jo neilgą 5-15cm pavadėlį su kabliuku.

Žvejyba su spiningu. Norint pradėti spiningauti, reikia įsigyti pačią spininginę meškerę. Ji dažniausiai būna suduriama iš dviejų dalių. Be abejonės reikia ritės: 1000-4000 dydžio, priklausomai nuo spiningo galingumo ir ilgio. Ant ritės geriausia užsukti pintą valą, su juo įrankis bus daug jautresnis ir lengviau bus pakirsti laimikį. Prie pagrindinio valo belieka pririšti metalinį pavadėlį su segtuku ir dirbtinį masalą. Dirbtinis masalas gali būti guminukas, vobleris, sukriukė ar blizgė. Pradžiai rekomenduojame pamėginti žvejoti su nr3 ar nr4 dydžio sukriuke. Žvejojant sukriuke nereikia daug žinių ir praktikos, o žuvis dažniausiai pasikerta pati, belieka ją ištraukti. O kad lengviau būtų ištraukti ir išlaisvinti nuo kablių, reikalingi šie įrankiai ir aksesuarai: graibštas – žuviai pasemti, žiodiklis - pražiodinti lydeką ir replytės (žnyplės) ištraukti kabliui.

Poledinė žūklė. Norite išmėginti poledinę žvejybą nuo ledo? Tam pas mus yra labai palankios kainos ir platus asortimentas. Jei norite žvejoti su avižėle, reikia nusipirkti balalaiką ar žieminę meškerytę. Šie įrankiai iš karto yra su ritelėmis. Taigi reiks dar plono mono arba fluorocarbono valo, sargelio ir kelių ar keliolikos avižėlių. Jei norite žvejoti su blizgutėmis, vibais ar balansyrais, reikės nusipirkti žieminį spiningėlį, žiemine ritę, mono arba FC valą, segtuką masalui užkabinti ir kelis dirbtinius masalus žiemai. Taip pat reikės ledo grąžto ir žieminės dėžės reikmenims, į kurią viską susidėsite ir galėsite ant jos atsisėsti. Būtinai turėkite samtelį eketei valyti ir gelbėjimosi smaigus, kurie yra privalomi. Taipogi nepamirškite šiltai apsirengti. Reikia turėti šiltą žieminį kostiumą, šiltus batus ir geras pirštines bei kepurę. Aktyviai judant ir gręžiant daug ekečių nėra sunku sušilti ir suprakaituoti ir galų gale sušlapti. Tuomet, jei pavargsite aktyviai dirbti ir pradėsite vėsti, rizikuojate ir rimtai sušalti. Kad taip neatsitiktų, padeda rimta apranga. Tam skirti yra termo apatiniai rūbai. Jie greitai išgarina prakaitą, o kad prakaitas turėtų kur išgaruoti reikia rinktis kvėpuojančius žieminius kostiumus. Jie kainuoja šiek tiek daugiau, bet patikėkite, komfortas bus žymiai geresnis ir žūklė malonesnė.

Nemokamas pristatymas

nuo 49 €

Tik originalios prekės

Užsakymai telefonu

+370 603 22541

14 dienų grąžinimas

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį