Rapala Shadow Rap SDR11

Ilgis 110mm. Svoris 13g. Nėrimo gylis 0,6-1,2m. Lėtai skęstantis.

Spiningautojai dažnai klausia, kodėl Lietuvoje Rapala yra be galo populiarūs velkiautojų tarpe arba kodėl neturi sau konkurentų 'crank' voblerių kategorijoje, o tvičinginių minnow madas visgi diktuoja japonų gamintojai.  Atsakymas būdavo paprastas - jie neturėjo tokių gerų modelių. Dar prieš kelis metus vienintelį X-Rap bei neužilgo atsiradusi Flat Rap buvo galima vadinti tipiniu tvičinginių minnow ir šis tinkamų modelių badas natūralu, kad suformavo tokią neigiamą nuomonę. Tačiau Rapala kompanija nesnaudė, pasamdė garsius japonų inžinierius ir per kelis metus jų asortimentą papildė modernių tvičinginių minnow gausa. Jau keleri metai spiningautojų nuomonė po truputį keičiasi ir vis daugiau tvičingistų dairosi į Rapala asortimentą.  Ar Shadow Rap gali mesti iššūkį taip Lietuvoje populiariems, tačiau du kartus brangesniems japonų gamintojų vobleriams? Taip. 

Be reklamos

Iš plastiko pagaminto Shadow Rap žaismas vandenyje yra stiprioji voblerio pusė. Jis priklauso lėtai skęstančiųjų voblerių kategorijai. Pauzės metu 1 metrą šis vobleris nugrimzta vidutiniškai per 20 sekundžių. Jo darbinis gylis yra 0,8-1,2m. Pauzės metu Shadow Rap padėtis vandenyje yra apie 45 laipsniais palenkta galva žemyn. Timptelėjus jis kaip ir Flat Rap, tik šiek tiek silpniau, pasivarto nuo šono ant šono. Visgi  pagrindinis šio voblerio bruožas yra ne „rollingas“ kaip medinio pirmtako, o gebėjimas  sukiotis į šonus 180 laipsniu kampu. Nepatikėjau kol pats neišmėginau, jis puikiai tą daro ir tokius judesius nesunkiai galima kartoti daug kartų iš eilės. Dėka šio gebėjimo, tam tikra technika tvičinant šį voblerį, galima vilioti žuvį labai mažame plote, atliekant daug judesių ir sukeliant daug vibracijos. 

Gaudant Rapala Shadow Rap rekomenduotina naudoti sekančią  pravedimo techniką. Šio voblerio arkliukas yra labai aštrūs judesiai į šalis, juos išgauti galima tik stipresniu trumpu judesiu kotu. Judesio stiprumas priklauso nuo koto standumo ir valo rūšies. Su pintu valu užtenka silpnesnio stuktelėjimo, su fluorokarbonu, ypač kai masalas toliau užmetamas reik kirsti kur kas stipriau. Būtinai pasimėginkite skaidresniame vandenyje kokio stiprumo reikalingi timptelėjimai, kad vobleris judėtų 180 laipsnių į šalis ir pasitreniruokite kuo mažesniame plote atlikti kuo daugiau judesių. Tikslas yra ne, kad vobleris eitų artyn jūsų, o vaikščiotų kuo daugiau į šalis toje pačioje vietoje. Toks būdas be abejo yra skirtas ne sužadinti lydekos apetitą, o ją išerzinti. Kitas gana efektyvus šio voblerio pravedimas yra imituoti dvėsiančią žuvelę. Vienas ar du  nestiprūs timptelėjimai ir ilga pauzė, leidžiant žuvelei skęsti.

SDR11

Дата листа

Длина
110 мм.
Вес приманки
13-е место
Уровень плавучести
Медленно тонущий
Тип воблера
Минноw
Наиболее часто встречающаяся рыба
Щука
Дальность броска
Средний
Громкость
Дребезжание
Максимальная глубина погружения при ловле на удочку
1,2 года
Рекомендуемое оборудование для спиннинга
нервный

Нет отзывов клиентов на данный момент.

Related Products ( 2 other products in the same category )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead или Reset password